DDZ14BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ14BQ-7 Image
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: DDZ14BQ-7
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: Diodes Incorporated
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DIODE ZENER SOD123
Datasheets: DDZ14BQ-7.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 2012328 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2012328 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
3000 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
DDZ14BQ-7 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် DDZ14BQ-7 ထုတ်လုပ်သူ Diodes Incorporated
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 2012328 pcs အချက်အလက်စာရွက် DDZ14BQ-7.pdf
ဗို့ - အထီးကျန်ထားခြင်း 16 Ohm ဗို့ - ပြိုကွဲရ SOD-123
စီးရီး Automotive, AEC-Q101 RoHS အခြေအနေ Tape & Reel (TR)
ပါဝါကို - မက်စ် 310mW polarization SOD-123
Operating အပူချိန် -65°C ~ 150°C mounting အမျိုးအစား Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူအပိုင်းအရေအတွက် DDZ14BQ-7
impedance (မက်စ်) (Zzt) 14.26V Expanded ဖျေါပွခကျြ Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123
ESR (Equivalent စီးရီး Resistance) ±3% diode Configuration 50nA @ 11V
ဖေါ်ပြချက် DIODE ZENER SOD123 လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန် 900mV @ 10mA
တင်ပို့
★အခမဲ့ရေကြောင်း VIA DHL / FedEx / UPS IF ORDER AMOUNT ကို 1000 အမေရိကန်ဒေါ်လာကျြော။
FedexDHLUPSTNT
After-Sales အာမခံ
Related Tags:
Related ထုတ်ကုန်များ
DDZ13BS-7
DDZ13BS-7
ဖေါ်ပြချက်: DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1920122 pcs
ဒေါင်းလုပ်: DDZ13BS-7.pdf
RFQ
DDZ15ASF-7
DDZ15ASF-7
ဖေါ်ပြချက်: DIODE ZENER 13.79V 500MW SOD323F
ဒေါင်းလုပ်: DDZ15ASF-7.pdf
RFQ
DDZ14-7
DDZ14-7
ဖေါ်ပြချက်: DIODE ZENER 14V 500MW SOD123
ဒေါင်းလုပ်: DDZ14-7.pdf
DDZ13BSF-7
DDZ13BSF-7
ဖေါ်ပြချက်: DIODE ZENER 12.88V 500MW SOD323F
ဒေါင်းလုပ်: DDZ13BSF-7.pdf
DDZ15-7
DDZ15-7
ဖေါ်ပြချက်: DIODE ZENER 15V 500MW SOD123