6SW100MX
RubyconRubycon
Rubycon
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: 6SW100MX
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Datasheets: 6SW100MX.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 124958 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 124958 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
2000 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
6SW100MX ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် 6SW100MX ထုတ်လုပ်သူ Rubycon
ဖေါ်ပြချက် CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 124958 pcs အချက်အလက်စာရွက် 6SW100MX.pdf
ဗို့ - အဖြစ်သတ်မှတ်ထားသော 6.3V ပုံစံ Polymer
သည်းခံနေခြင်း ±20% တောင်ပေါ်ကမြေ Size ကို Surface -
Size ကို / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) စီးရီး PC-CON, SW
ratings - ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန် 2917 (7343 Metric) Operating အပူချိန် -55°C ~ 105°C
mounting အမျိုးအစား Surface Mount Temp @ တစ်သက်တာ။ 2000 Hrs @ 105°C
ခဲ Spacing - အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) 0.106" (2.70mm) ESR (Equivalent စီးရီး Resistance) 9 mOhm
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitance 100µF