LD39080PT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: LD39080PT33-R
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK
Datasheets: LD39080PT33-R.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 60367 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60367 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1 pcs
10 pcs
100 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် LD39080PT33-R ထုတ်လုပ်သူ STMicroelectronics
ဖေါ်ပြချက် IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 60367 pcs အချက်အလက်စာရွက် LD39080PT33-R.pdf
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်) 0.3V @ 800mA ဗို့ - Output (မင်း / Fixed) 3.3V
ဗို့ - Output (မက်စ်) - ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်) 6V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ PPAK စီးရီး -
package / ဖြစ်ရပ်မှန် TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
output အမျိုးအစား Fixed output Configuration Positive
အခြားအမည်များ 497-6018-6 Operating အပူချိန် -40°C ~ 125°C
စည်းမျဉ်းများနံပါတ် 1 mounting အမျိုးအစား Surface Mount
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA PPAK လက်ရှိ - Quiescent (IQ) 2.5mA
လက်ရှိ - Output 800mA ထိန်းချုပ်ရေးအင်္ဂါရပ်များ Enable