STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: STTH2002CG
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: STMicroelectronics
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Datasheets: STTH2002CG.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 57513 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
STTH2002CG ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် STTH2002CG ထုတ်လုပ်သူ STMicroelectronics
ဖေါ်ပြချက် DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 57513 pcs အချက်အလက်စာရွက် STTH2002CG.pdf
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @ 1.1V @ 10A ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်) 200V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ D2PAK အရှိန် Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး - ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr) 27ns
ထုပ်ပိုး Tube package / ဖြစ်ရပ်မှန် TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
အခြားအမည်များ 497-3546-5 operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ 175°C (Max)
mounting အမျိုးအစား Surface Mount အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited)
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant diode အမျိုးအစား Standard
diode Configuration 1 Pair Common Cathode အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန် 10µA @ 200V လက်ရှိ - (Diode နှုန်း) ပျမ်းမျှ Rectifier (IO) 15A