2AX331K3
SemtechSemtech
Semtech
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: 2AX331K3
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ CAP CER 330PF 3KV X7R NONSTND
Datasheets: 2AX331K3.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 3931 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3931 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
2AX331K3 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် 2AX331K3 ထုတ်လုပ်သူ Semtech
ဖေါ်ပြချက် CAP CER 330PF 3KV X7R NONSTND အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 3931 pcs အချက်အလက်စာရွက် 2AX331K3.pdf
ဗို့ - အဖြစ်သတ်မှတ်ထားသော 3000V (3kV) သည်းခံနေခြင်း ±10%
အထူ (မက်စ်) 0.252" (6.40mm) အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း X7R
Size ကို / Dimension 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) စီးရီး -
ratings - ထုပ်ပိုး Bulk
package / ဖြစ်ရပ်မှန် Nonstandard SMD Operating အပူချိန် -55°C ~ 125°C
mounting အမျိုးအစား Surface Mount, MLCC အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited)
ခဲစတိုင် - ခဲ Spacing -
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) -
အင်္ဂါရပ်များ High Voltage အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
capacitance 330pF လျှောက်လွှာများ General Purpose