DNR30US48
XP PowerXP Power
DNR30US48 Image
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: DNR30US48
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: XP Power
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ AC/DC CONVERTER 48V 30W
Datasheets: DNR30US48.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 2329 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2329 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
DNR30US48 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် DNR30US48 ထုတ်လုပ်သူ XP Power
ဖေါ်ပြချက် AC/DC CONVERTER 48V 30W အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 2329 pcs အချက်အလက်စာရွက် DNR30US48.pdf
ဗို့ - Output 4 - ဗို့ - Output 3 -
ဗို့ - Output 2 - ဗို့ - Output 1 48V
ဗို့ - အထီးကျန်ထားခြင်း 3kV ဗို့ - Input 90 ~ 264 VAC
ပုံစံ Enclosed Size ကို / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
စီးရီး DNR Power က (Watts) 30W
အခြားအမည်များ 1470-1100 Operating အပူချိန် -20°C ~ 70°C (With Derating)
ရလဒ်မျာအရေအတွက် 1 mounting အမျိုးအစား DIN Rail
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) Not Applicable နိမ့်ဆုံး Load တောင်းဆိုနေတဲ့ No
ထိရောက်မှု 86% အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
လက်ရှိ - Output (မက်စ်) 625mA ခွင့်ပြုချက် CE