SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: SCFS10000
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: Semtech
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS10000.pdf
RoHs အခြေအနေ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
စတော့အိတ်အခြေအနေ 332 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
25 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
SCFS10000 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် SCFS10000 ထုတ်လုပ်သူ Semtech Corporation
ဖေါ်ပြချက် DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 332 pcs အချက်အလက်စာရွက် SCFS10000.pdf
ဗို့ - Peak ကို Reverse (မက်စ်) Standard ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @ 1.5A
ဗို့ - ပြိုကွဲရ - စီးရီး -
RoHS အခြေအနေ Bulk ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
ရှိလျှင်, F ကို @ ခုခံ - polarization Axial
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ 150ns mounting အမျိုးအစား Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူအပိုင်းအရေအတွက် SCFS10000
Expanded ဖျေါပွခကျြ Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole diode Configuration 5µA @ 10000V
ဖေါ်ပြချက် DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန် 19.8V @ 3A
လက်ရှိ - (Diode နှုန်း) ပျမ်းမျှ Rectifier (IO) 10000V (10kV) VR, F ကို @ capacitance -55°C ~ 150°C