SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: SCFS2000
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS2000.pdf
RoHs အခြေအနေ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
စတော့အိတ်အခြေအနေ 949 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
10 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
SCFS2000 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် SCFS2000 ထုတ်လုပ်သူ Semtech
ဖေါ်ပြချက် DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 949 pcs အချက်အလက်စာရွက် SCFS2000.pdf
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @ 5.4V @ 3A ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်) 2000V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ - အရှိန် Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး - ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr) 150ns
ထုပ်ပိုး Bulk package / ဖြစ်ရပ်မှန် Axial
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ -55°C ~ 150°C mounting အမျိုးအစား Through Hole
diode အမျိုးအစား Standard အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန် 5µA @ 2000V လက်ရှိ - ပျမ်းမျှ Rectifier (IO) 1.5A