SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: SCFS6000
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: Semtech
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
Datasheets: SCFS6000.pdf
RoHs အခြေအနေ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
စတော့အိတ်အခြေအနေ 499 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
25 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
SCFS6000 ၏အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အပိုင်းအရေအတွက် SCFS6000 ထုတ်လုပ်သူ Semtech Corporation
ဖေါ်ပြချက် DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 499 pcs အချက်အလက်စာရွက် SCFS6000.pdf
ဗို့ - Peak ကို Reverse (မက်စ်) Standard ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @ 500mA
ဗို့ - ပြိုကွဲရ - စီးရီး -
RoHS အခြေအနေ Bulk ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
ရှိလျှင်, F ကို @ ခုခံ - polarization Axial
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ 150ns mounting အမျိုးအစား Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူအပိုင်းအရေအတွက် SCFS6000
Expanded ဖျေါပွခကျြ Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole diode Configuration 1µA @ 5000V
ဖေါ်ပြချက် DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန် 12.6V @ 3A
လက်ရှိ - (Diode နှုန်း) ပျမ်းမျှ Rectifier (IO) 6000V (6kV) VR, F ကို @ capacitance -55°C ~ 150°C